Po dlouhé době. Není čas.

5. září 2009 v 17:38 | Ona píše... |  Deník
Po dlouhé době Vás zdravím.

Omlouvám se, ale jak začala škola, přestala jsem mít čas. Denně jezdím domů kolem čtvrt na 5 a to jsem tak utahaná že prostě na PC čas už není. Jsem ráda že si můžu v klidu lehnout u televize a nic nedělat. Teda pokuď si zrovna nepopisuju sešity a neučím se.

Škola je v pohodě, máme skvělou třídu, uplně ty lidi jsou super. Sedíme v takovým rohu a je nás tam nejlepší parta, už 1. září jsme tam dostávali strašné výbuchy smíchu, prostě to nešlo jinak:).
Učitelé jsou tam skvělí, vychází nám vstříc se vším. Až na jednoho, na dějepis jsme schytali s prominutím hrozného vola, když k nám do třídy přišel poprví, třísknul s dvěřma a začal tam na nás ječet.
Dojela jsem domů s očima plných slz, téměř jsem je neudržela. Tolik jsem se toho člověka bála. Vím že to s ním bude těžké, budu se modlit aby si mě nevšiml, jelikož jinak bych se mu tam u tabule asi sesypala, kdyby na mě začal "štěkat". Nenávidím takovýhle lidi.

Za celý ten týden, jsem si ani jednou jedinkrát nevzpoměla na "něj", vážně na to nebyl vůbec čas a to je skvělé, modlím se abych ho někdy nepotkala v tramvaji nebo tak, protože by mě to roztrhalo.
**
Nechci nic zakřiknout, ale objevil se nový, naprosto nádherný kluk. Chodí k nám na školu a prostě je uplně <3, viděli jsme se už několikrát, jel se mnou i tramvají prostě aaa:X.

Ve čtvrtek se mi začalo dělat špatně v autobuse a pak následně na autobusáku, vylezla jsem z autobusu a zavanul tam nějaký smrad z jídla, myslela jsem že se neudržím a normálně se pozvracím.
Potom to přešlo.
V pátek, jsem zase jela a už po čtvrt hodině co jsem seděla v autobuse jsem myslela, že budu muset vystoupit dřív abych to rozdýchala. Nakonec jsem to vydržela, vylezla jsem z něj a opět zavanul ten smrad, bylo to jen tak tak, kdyby tam nebylo tolik lidí normálně bych to neudržela.
Dojela jsem k mamce do práce jelikož jsme měli od devíti, bylo mi tak hrozně zle, že jsem nakonec u mamky zůstala, nedošla jsem ani k výtahu a nohy se mi podlamovaly, musela jsem běžet na záchod, připadala jsem si jako těhotná. Takhle to pokračovalo celý pátek.
Nějaká hnusná střevní chřipka či co. Dnes už je to v pohodě, občas se mi udělá zle, ale v pondělí už musím jít do školy, nemůžu hned takhle ze začátku chybět.

Myslím, že je to všechno, bohužel nevím kdy se ozvu, nejspíš až za týden nebo v pátek, prostě nestíhám. Pochopte to. Nedostanu se ani na ICQ.

Mějte se..

" alt="(c) Strange-angel-life.blog.cz[Destiny.]" class="center"]
Destiny.
 


Komentáře

1 Strange_Angelic Strange_Angelic | 5. září 2009 v 17:58 | Reagovat

Páni. Jsi skvělá. Já Ti říkala že na "něj" zapomeneš. A daří se, jak čtu. :))

Jsem hrozně moc ráda a budu Ti držet pěsti abys to zvládala. <3

2 Majky > AFF Majky > AFF | Web | 5. září 2009 v 18:08 | Reagovat

Mě už Taylor tolik nevadí .. v tom New Moon docela jde.. :) Ale je to tvuj názor. :)
A copak škola ?

3 Majky > AFF Majky > AFF | Web | 5. září 2009 v 18:11 | Reagovat

Já sem byla taky úplně vedle z jednoho kluka... chodil k nám do třídy...
Když sem ho viděla poprvý měla sem co dělat abych udržela pusu zavřenou :D
Pak sme se nějak sblížili... ale v létě se dost změnil ... :( Takže nám to moc dlouho nevydrželo ... =/

4 Majky > AFF Majky > AFF | Web | 6. září 2009 v 10:43 | Reagovat

Ježiši ... :D:D:D U nás to byla dost strašná holka, ale v devítce vystřídala všechny nejstrašnější kluky z okolí :D
No tak ať se ti tam pořád líbí :)

5 AngeliQue AngeliQue | Web | 6. září 2009 v 22:52 | Reagovat

Doufám že to nemáš ze stresu.. i když to nevím z čeho..
No vlastně, rápení s ním.. to je taky stres..  
pokud ti mužu poradít, měj u sebe žvýkačky, a když se ti udělá zle, prostě si jednu vem. nemyslíš pak na to, že ti není dobře..
Jsem ráda, že se objevil někdo jiný.. :) Konečně.. Já si zase začala všímat jednoho spolužáka, víc než předtím, ale on je.. nwm ale tím tě tu nebudu zatěžovat :))
Bylo by fajn, kdyby nový školní rok přinesl ještě něco jiného, než jen starosti a učení..:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.