Bez názvu.

10. prosince 2009 v 12:00 | Ona píše... |  Deník
Zdravím,
Jsem nemocná. Skolila mne angína a tak se už třetím dnem válím doma. Nestěžuju si, protože jsem to už potřebovala, potřebovala jsem se vyspat a odpočinout si. Nějak neřeším že zameškám důležité pololetky.

Mám se zvláštně. Ano, nějak mi nedělá dobře že jsem doma sama. Vzpomínky mě bombardují každou minutu, každým okamžikem a já jim nedokážu uniknout, ačkoli se schovávám do různých zákoutí v mé hlavě jenže tomu prostě uniknout nějak nejde. Možná je to tím, že vím že před rokem to bylo jinak. Což víte i vy. Nebojte, doufám že mě to nijak nesrazí. Jen si musím vytrpět vzpomínky a pak to bude zase všechno dobré.

Občas si pokládám otázky jako například, že vlastně lidi z mojí nové třídy o mně nic neví. Kdyby to věděli, bavili by se se mnou tak jako teď? kdyby věděli jaká uvnitř doopravdy jsem? že jsem psychicky labilní téměř blázen? Přijde mi, že s nimi nehraju férovou "hru". Ovšem říct to nechci, ani těm, které mám opravdu ráda. Co by dělali kdyby zjistili že jizvy na nohou nejsou neúmyslné? a takhle bych mohla jen a jen pokračovat.
Svým způsobem jsem si svůj život už předem nalainovala, vždycky to tu bude. Ať chci nebo ne, prošla jsem si obdobími na které nerada vzpomínám, ale na mně budou vždycky znát.

***

Je neuvěřitelné jak čas letí, blog už bude slavit půl roku, což je u mě velmi dlouho, protože vždycky se něco po** a já se musela stěhovat. *třikrát klepe o zuby aby to nezakřikla* :)

Mějte se hezky..

Destiny.
 


Komentáře

1 AngeliQue AngeliQue | Web | 11. prosince 2009 v 23:51 | Reagovat

jsem a budu tu pro tebe navždy <3
víš koukni na to takhle.. znáš ty opravdu je..? :) Na střední už to není tolik o těch "nej" kamarádství ..
Tam už je to jinak.. :) Já mám ellí, tebe a v podstatě lidi co jsou mi nejblíž taky odjinud než ze školy :)
Střední už je většinou o tom, že v té třídě je bezva kolektiv několika lidí a tak.. :)

2 Dead Fairy Dead Fairy | Web | 14. prosince 2009 v 19:18 | Reagovat

Přesně tak.. nebudu to pokoušet viď :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.