Plná pesimismu - melancholie.

23. prosince 2009 v 15:43 | Ona píše.. |  Deník
Zdravím Vás den před Štědrým dnem, milí návštěvníci .

Sedím tu, poslouchám a čtu si překlady určitých písní a tak mě napadlo, že bych se mohla ozvat. Alespoň ještě dnes nemusím dělat jak jsem veselá a podobně - to přijde až zítra.
Nevím co se to děje vážně o ničem podstatném a přesto.. prostě mi nejde se smát a být veselá přes to že jsou Vánoce možná je to tím, že mi to nepřijde, možná tím, že pro mě už Vánoce nejsou dobrou vzpomínkou. Zničil mi i Vánoce - nesnáším ho. Neporadíte mi, sama se nechápu jen jedno vím, nedělá mi radost zdobení stromku, netěším se na to a to mě to čeká až zítra. Pro mě jakoby nic nebylo, tak zvláštní že ?

Nemám si na co stěžovat, tisíce dětí jsou na tom o 100% hůř než já, já mám všechno - v podstatě. Ovšem nedokážu si pomoct, včera jsem se nemohla ani smát jak mi bylo na nic, z ničeho nic najednou jakoby všechno zešedlo a nikdo by mi ani v tu chvíli nedokázal pomoct a když říkám nikdo, myslím doopravdy nikdo.

Svým způsobem se vracím ke starým kolejím - k nim. Možná proto, že jsou jedinou mou jistotou, to oni jsou ti, kteří mě nikdy neopustí. Když budu chtít navždycky tu zůstanou - alespoň v mé hlavě - tam patří. Věřím, že už nebudou tak "zlí" a už mě nestáhnou do začarovaného kruhu - věřím jim, věřím sobě že to nedovolím a pokuď ano budu to vyčítat pouze sobě. Však nejsem sama, spolu se mnou se k nim vrací i ona - moje dvojčátko a my to zvládneme, nenecháme jedna druhou spadnout. Věřím tomu.

Konec s depkařením, zítra se ozvu a slibuji, že to bude článek nabitý optimismem a dobrou náladou - alespoň se pokusím pro Vás.

Mějte se..

" alt="(c) Strange-angel-life.blog.cz[Destiny.]" class="center"]
Destiny.
 


Komentáře

1 Nicol Annie Tiffany Black Nicol Annie Tiffany Black | 23. prosince 2009 v 16:00 | Reagovat

Doufám, že Vám alespoň ti TH trošičku pomůžou...Jenom si dávejte pozor. Však víš. ♥ :-*

2 Najka Najka | Web | 23. prosince 2009 v 17:03 | Reagovat

Vánoce taky nějak neprožívám, každej si myslí jak sem divná...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.