Vrátila jsi mi ránu, ale ne bolest .

10. dubna 2010 v 20:55 | Ona píše . . .
Dlouho, opravdu dlouho jsem přemýšlela, jestli mám tenhle článek vůbec psát. Vlastně, jestli mám ještě nějaký článek někdy psát.
Ale, nebudu zbabělec, neuteču tady odsud jen proto, že jsou věci jinak a chodí sem člověk, kterého ve svém životě už nechci NIKDY setkat.
**

Jak se vůbec máte ? doufám že dobře, venku se každým dnem otepluje, což je naprosto úžasné .
Ve škole začíná být celkem i klid - maturity, co by jsme chtěli že ;). V pátek mám závěrečnou v tanečních, neuvěřitelně se těším. Poprvé se budu opravdu cítit jako princezna a bude to skvělé, vím to, nenechám si to nikým a ničím skazit. ♥

(c) Strange-angel-life.blog.cz


Chci jen abys věděla, že Tvoje věty, mě tak zranily, jako si nedokážeš představit. Povedlo se ti to, můžeš si gratulovat, ale řeknu Ti jedno - Ty už mi život kazit nebudeš, vymazala jsem Tě. Strhala věci od Tebe, básničku apod. . S Tebou jsem já skončila a je mi naprosto jedno, jestli ze sebe díky tomuhle budeš dělat chudinku, ale promiň, já si na hlavu srát nenechám .
A pokud to bude možné, nezdržuj  se ani u mě na blogu ano ? nemáš tu co dělat.
Ty už totiž ke mně do života nepatříš.
 


Komentáře

1 Shadow.. Shadow.. | 14. dubna 2010 v 20:40 | Reagovat

Přesněji nevím, co napsat, zůstávám nad tímhle článkem viset pokaždé, když ho znovu a znovu čtu.. mám pocit, že se jedná o Kačku.. páni, jestli ano, bývaly jste nejlepší přítelkyně.. no.. to je asi raději jedno..

Jinak.. užij si ty taneční ♥ A to počasi si asi trošku zakřikla :D

2 Destiny. Destiny. | 14. dubna 2010 v 22:12 | Reagovat

[1]:
O Katie se opravdu nejedná, neboj, sice už nejsme jako dřív, ale pořád je u mě v ♥ . Jde o jinou rádoby " kamarádku " ;)

3 Shadow.. Shadow.. | 15. dubna 2010 v 15:37 | Reagovat

[2]: Tak to jo :) Těch se tu najde nejspíš víc..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.