Otři si slzy.

14. června 2010 v 20:25 | Ona píše . . |  Deník
Krásný podvečer přeji,

Jak jste si jistě všimli, poněkud jarní layout vystřídal lay, ve kterém se cítím naprosto dokonale. Tak krásně temný..♥
No tak to bylo trošku na úvod, a teď přejdeme k nějakým těm "zajímavostem" ohledně mého chaotického života.

Posledních pár dní jsem jaksi mimo.. mám zmatek v sobě a to proto, že se objevil nový kluk. S dokonalým stylem, dokonalýma očima, ... apod. , chodí se mnou na školu - do vedlejší třídy.
Píšeme si . . hodně, ale teď odjel do Anglie. Dnes jsem ho nečekaně potkala na chodbě, srdce mi málem vyskočilo.
Jasně, všechno by bylo dokonalé, jen kdybych neměla přítele. Nikdy mu nemůžu ublížit, je to ten nejhodnější kluk pod sluncem . . zažil si taky dost věcí a prostě já nevím co teď. Nemůžu ho tahat za nos, to je mi naprosto jasné, ale ještě asi počkám jak se to vyvrbí. Co z toho všeho vznikne. V pátek jsem byla s tím klukem od nás ze školy v jednom klubu . . a bylo to úžasné. Mravenčení v břiše a tak dále.

Dalším "problémem", který mi jaksi kazí život je neustálá "buzerace" od táty. Všechno co udělám je špatně. Cokoliv řeknu, hned dostanu. A řeknu vám, vážně není dobré kafe poslouchat jaký jste ksindl, magor a další . .

V sobotu jsem byla v Praze . . jela jsem metrem a tekly mi slzy. Byla jsem bez K. v tu chvíli mě to všechno tak ubíjelo, neseděla vedle mě, nesmály jsme se spolu, nechodily jsme spolu po Praze . . je toho na mě nějak moc. Milovala jsem ji tak, jako člověk dokáže milovat svojí úplně nejlepší kamarádku a já si to zkazila. Vlastní hloupostí, teď už nejde nic vrátit - jen vzpomínky na ty nejkrásnější časy v mém životě. Nikdo už nebude jako Ty, dvojčátko.

Zahltila jsem vás poněkud delším článkem, přesto doufám, že se najde alespoň pár lidí, kteří mi to okomentují. Dnes mám opravdu psací náladu.

Mějte se krásně, Vaše

D.

 


Komentáře

1 Najka Najka | Web | 14. června 2010 v 20:58 | Reagovat

Kočičko, věřím, že se rozhodneš správně a svému příteli neublížíš ať už to vyřešíš jakýmkoliv zbůsobem.
To s tátou mě mrzí, vím jak se cítíš, to samé mám doma s mámou.

2 kikislon kikislon | Web | 15. června 2010 v 14:36 | Reagovat

krásný blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.